Дата: від до Скинути

Відбудеться конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно – грошової оцінки на земельну ділянку

Підгороднянська сільська рада проводить конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно-грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,3700  га  кадастровий номер 6125286900:02:001:0083  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області, який відбудеться 29 листопада 2023 року в приміщенні сільської ради.

10:33 15.11.2023

Благодійна акція "Миколай про тебе не забуде"

Молодіжна рада при викрнавчому комітеті Підгороднянської сільської ради  запроваджує благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде». Ідею запозичили у благодійної організації «Посьмик Тернопільський» Церква Святого Священномученика Йосафата УГКЦ. Мета акції - подарувати тепло та віру в справжнє диво тим, хто цього потребує.   Як нам допомогти?! Ми запустили банку https://send.monobank.ua/jar/5rWyJXchvi та на зібрані кошти купимо необхідні речі для діток. Не будьмо байдужими!

16:24 14.11.2023