Задорожна Марʼяна - голова Молодіжної ради.

Народилася 4 лютого 1997 року в селі Драганівка Тернопільського району Тернопільської області. Вчитель початкових класів Підгороднянської початкової школи з дошкільним відділенням.

Освіта вища. Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка спеціальність «Початкова освіта».

Християнський аніматор. Організатор табору «Веселі канікули з Богом».

Телих Лілія - заступник голови Молодіжної ради.

Народилася 6 березня 1999 року в селі Забойки. Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності у КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму та спорту» Підгороднянської сільської ради.

Освіта вища. Здобула ступінь бакалавра за спеціальністю актор театру та кіно на факультеті мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка. Здобуває ступінь магістра за спеціальністю Режисура івент-проєктів.

Дубина Наталія — секретар Молодіжної ради.

Народилася 6 червня 1993 року в селі Великий Ходачків. Діловод відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради.

Освіта вища. Закінчила Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю правознавство.

Члени Молодіжної ради:

Буцер Наталія, село Драганівка;

Галас Людмила, село Почапинці;

Готич Мар’яна, село Підгородне;

Деренюк Ірина, село Великий Ходачків;

Нечай Роман, село Домаморич;

Паньків Назар, село Великий Ходачків;

Ташматов Тарас, село Забойки;

Чапрак Віталій, село Підгородне;

Шостак Дарина, село Великий Ходачків.