Керівництво

Піговський Дмитро — голова Молодіжної ради. Народився 29 жовтня 1997 року в селі Драганівка Тернопільського району Тернопільської області.

Вчитель фізичної культури в КЗ «Почапинський ЗЗСО» Пігороднянської сільської ради. Депутат Підгороднянської сільської ради VIII скликання.

Освіта вища. Закінчив Тернопільський Національний Педагогічний Університет, факультет «Фізичне виховання».

Софія Безкоровайна — заступник голови Молодіжної ради. Народилася 4 травня 2004 року в селі Забойки Тернопільського району, Тернопільської області.

Студентка Тернопільського Національного Педагогічного Університету, факультет «Фізичне виховання».

У 2021 році закінчила КЗ «Почапинський ЗЗСО» Пігороднянської сільської ради.

Лукачат Юлія — секретар Молодіжної ради. Народилася 24 серпня 1996 року в селі Підгородне.

Інструктор-методист у КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту».

Освіта вища. Закінчила Тернопільський Національний Педагогічний Університет, факультет «Фізичне виховання».

Базову загальну середню освіту здобула у Почапинській ЗОШ І-ІІІ ступенів,

повну загальну середню освіту — у ТНВК «Школа-ліцей №13» ТМРТО.