Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Підгороднянської сільської ради

На офіційному сайті Підгороднянської сільської ради в розділі «Регуляторна політика» оприлюднено проекти рішень про встановлення місцевих податків і зборів на території Підгороднянської сільської ради:

16:32 12.06.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Підгороднянської сільської ради» та аналізу регуляторного впливу

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань Підгороднянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підгороднянської сільської ради» та аналіз регуляторного впливу.

12:07 25.05.2021