Послуги за категоріями

У зв’язку з проведення реконструкції приміщення адмінбудівлі під Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради, що знаходиться за адресою с. Підгородне, вул. Бережанська, 70, адміністративні послуги тимчасово надаються за такими адресами:

Реєстрація актів цивільного стану - с. Підгородне, вул. Пасічна, 11, 3-й поверх, каб. 8.

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання - с. Підгородне, вул. Зелена, 2.

Реєстрація нерухомості -  с. Підгородне, вул. Зелена, 2. (Щовівторка з 10:00 до 13:00).

Земельні питання -  с. Підгородне, вул. Пасічна, 11, 3-й поверх, каб. 6.

Архітектура і містобудування – с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.

Державна інспекція архітектури і містобудування (ДІАМ) - с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.

Послуги ГУ Держгеокадастру в Тернопільській області - с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.

Послуги Пенсійного фонду - с. Почапинці, ву. Незалежності, 5.

Послуги для ветеранів війни та членів їхніх сімей - с. Підгородне, вул. Зелена, 2 та с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.

Інші питання місцевого значення - с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.

Адміністративні послуги соціального характеру (надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій, встановлення різного роду соціальних статусів тощо) надаються за наступними адресами:

с. Підгородне, вул. Зелена, 2;

с. Великий Ходачків, вул. Шкільна, 11;

с. Довжанка, вул. Містечко, 41;

с. Домаморич, вул. Івана Франка, 4;

с. Драганівка, вул. Незалежності, 69а;

с. Забойки, вул. Шевченка, 25;

с. Почапинці, вул. Незалежності, 5.