Житлові субсидії

Подати  заяву на отримання субсидії на сплату послуг за ЖКГ можна за спрощеною процедурою на порталі Дія.

Субсидія може надаватися в таких формах:

1)внески за обслуговування об'єктів комерційного обліку в багатоквартирних будинках та таких послуг:

- послуги з управління багатоквартирним будинком;

- послуг з постачання та розподілу природного газу, електроенергії, тепла, води, поводження з побутовими відходами;

2) внески за обслуговування об'єктів комерційного обліку, абонентське обслуговування в багатоквартирних будинках. Також витрати на управління та комунальні послуги в багатоквартирному будинком з ОСББ чи кооперативом;

3) на придбання газу та твердого, рідкого побутового палива.

Житлові субсидії на придбання палива надаються один раз на рік. Вони призначаються, якщо домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Субсидії на опалювальний період. Кому потрібно звернутися за призначенням?

Уже в жовтні розпочнеться новий «субсидійний» період – опалювальний. Пенсійним фондом буде проведено автоматичне перепризначення житлових субсидій на опалювальний сезон, але лише домогосподарствам, які вже є отримувачами субсидій та тим, кому на літній період було призначено «нульову» субсидію. Тож таким категоріям субсидіантів звертатись до органів Фонду НЕ ПОТРІБНО.

16:58 09.10.2023