A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Новини

Дата: від до Скинути

Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов'язкових  платежів

Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов'язкових  платежів       Щороку на початок нового бюджетного періоду в органах Казначейства відкривають рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів, тобто реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків та зборів.

11:30 03.01.2023

Увага! Зміни законодавства щодо надання державних соціальних допомог та пільг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1460 від 27 грудня 2022 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214» продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

15:39 02.01.2023

У вівторок, 27 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради

На порядок денний було винесено 12 питань, низка яких стосувалася роботи Служби у справах дітей. Відтак, заслухавши інформацію начальника служби Галини Кубелко, члени виконкому вирішили: надати статус сироти неповнолітній дитині у зв’язку зі смертю батьків та призначити їй піклувальника; затвердити висновок Служби у справах дітей про визначення місця проживання неповнолітньої дитини; погодити влаштування малолітньої дитини під опіку родичів. (На дотримання вимог  Закону України «Про захист персональних даних» прізвища неповнолітніх дітей та опікунів не зазначаємо).

20:55 27.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано