A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Новини

Дата: від до Скинути

Домедична підготовка при невідкладних станах для осіб, які не мають медичної освіти

Відповідно до статті 12 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» особами, які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані, є: рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники та інші особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги.

11:49 15.02.2024

Як отримати одноразову матеріальну допомогу при пораненні

Військовослужбовці нашої громади, які отримали поранення і проходять лікування (реабілітацію), можуть отримати до 10 000 гривень одноразової матеріальної допомоги. Такі виплати з бюджету громади здійснювалися впродовж двох попередніх років і будуть продовжені в 2024 році.   Куди звертатися і які документи потрібно надати Щоб отримати одноразову матеріальну допомогу, військовий чи його рідні мають звернутись у Центр надання адміністративних послуг (вул. Бережанська, 70) або в старостинський округ за місцем проживання із заявою на ім’я сільського голови та подати такі документи: -копію паспорту та реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника (в разі, якщо звертається хтось із родичів військовослужбовця, потрібні аналогічні копії його документів); -реквізити рахунку військовослужбовця, відкритого в банківській установі; -копію медичної довідки (виписки)про проведене лікування; -копію документу, що підтверджує, що людина перебуває на військовій службі; -акт обстеження матеріально-побутових умов заявника (зі старостинського округу).

16:13 12.02.2024

Щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 січня 2024 року

Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради інформує щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 01.01.2024 року. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 надання грошової компенсації в рамках даного проекту завершено 31.12.2023 року. ОДНАК, у зв’язку з чисельними зверненнями потенційних отримувачів грошової компенсації та з метою уникнення соціальної напруги, Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та виплати грошової компенсації її вартості», яким планується продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 2025 року. Зазначений проект постанови подано на затвердження до Кабінету Міністрів України. Про дату відновлення надання даної адміністративної послуги вам буде повідомлено додатково. З вищезазначеним Проектом можна ознайомитись на сайті Мінсоцполітики за посилання https://www.msp.gov.ua/projects/854/.

16:27 06.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано