Дата: від до Скинути

Щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 січня 2024 року

Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради інформує щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 01.01.2024 року. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 надання грошової компенсації в рамках даного проекту завершено 31.12.2023 року. ОДНАК, у зв’язку з чисельними зверненнями потенційних отримувачів грошової компенсації та з метою уникнення соціальної напруги, Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та виплати грошової компенсації її вартості», яким планується продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 2025 року. Зазначений проект постанови подано на затвердження до Кабінету Міністрів України. Про дату відновлення надання даної адміністративної послуги вам буде повідомлено додатково. З вищезазначеним Проектом можна ознайомитись на сайті Мінсоцполітики за посилання https://www.msp.gov.ua/projects/854/.

16:27 06.02.2024

Звіти і плани. Відбулося засідання виконкому

На першому в цьому році засіданні виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, яке відбулося в четвер, 11 січня, було розглянуто 20 питань, значна частина яких стосувалася звітування за минулий рік та планування роботи на наступний.   Відтак було заслухано звіт про роботу фінансового відділу сільської ради за 2023 рік; звіт про роботу Центру надання соціальних послуг сільської ради у 2023 році та звіт про розгляд звернень громадян. Затверджено План роботи виконавчого комітету сільської ради на 2024 рік; Перспективний план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2024 рік; План роботи фінансового відділу сільської ради на 2024 рік; План заходів, спрямованих на запобігання та протидію проявам корупції у Підгороднянській сільській раді на 2024 рік. Розглянувши запит Тернопільського районного відділу філії державної установи «Центр пробації», члени виконкому затвердили перелік видів робіт та об’єктів, на яких правопорушники або засуджені, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, виконуватимуть у 2024 році безоплатні громадські або оплачувані суспільно корисні роботи Також на засіданні було затверджено графік відвідувань та форму Акту за результатами планових відвідувань осіб, над якими встановлено опіку/піклування, а також форми звіту опікунів/піклувальників. Призначено відповідальну особу за роботу з військовослужбовцями та членами їх сімей. Затверджено перелік осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації за грудень 2023 року на території Підгороднянської сільської ради.   За розглядом заяв були прийняті рішення про звільнення від сплати за харчування дитини в навчальному закладі; про присвоєння поштових адрес житловим і адміністративним будівлям; про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території Підгороднянської сільської ради. Ознайомитися з рішеннями засідання виконавчого комітету можна буде після їх оприлюднення на офіційному сайті громади, відповідно до чинного законодавства.

15:27 12.01.2024