Адреса: село Підгородне, вул. Бережанська,70.

Графік роботи Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради :

Понеділок:    з 9:00 до 16:00
Вівторок:       з 9:00 до 16:00
Середа:         з 9:00 до 16:00
Четвер:          з 9:00 до 20:00
П’ятниця:       з 9:00 до 16:00
Субота:        вихідний
Неділя:         вихідний

У робочі дні ЦНАП працює без обідньої перерви.

Щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 січня 2024 року

Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради інформує щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 01.01.2024 року. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 надання грошової компенсації в рамках даного проекту завершено 31.12.2023 року. ОДНАК, у зв’язку з чисельними зверненнями потенційних отримувачів грошової компенсації та з метою уникнення соціальної напруги, Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та виплати грошової компенсації її вартості», яким планується продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 2025 року. Зазначений проект постанови подано на затвердження до Кабінету Міністрів України. Про дату відновлення надання даної адміністративної послуги вам буде повідомлено додатково. З вищезазначеним Проектом можна ознайомитись на сайті Мінсоцполітики за посилання https://www.msp.gov.ua/projects/854/.

16:27 06.02.2024