Послуги Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області

До відома суб’єктів господарювання!

Відповідно до статті 57 Кодексу цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання  об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі  поданої декларації  відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику – також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.

Інформуємо, що дану декларацію можна подати:

- через ЦНАП «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради за адресою: с. Підгородне, вул. Бережанська, 70.

- через підрозділ ДСНС (головне управління ДСНС України у Тернопільській області по вул. Л. Українки , 6 у м. Тернопіль та Тернопільське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області по вул. Котляревського 22А у м. Тернопіль.

- через портал електронних послуг ДСНС та портал «ДІЯ».

00162 РЕЄСТРАЦІЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ СУБ'ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ ВИМОГАМ ЗАКОНОДАВСТВА З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Інформаційна картка послуги