Мережа закладів освіти

У Підгороднянській громаді функціонує 5 закладів загальної середньої освіти:

1 опорна школа — комунальний заклад «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Підгороднянської сільської ради, з двома філіями — Драганівська та Забойківська. З 13 липня 2023 року рішенням сесії Підгороднянської сільської ради заклад перейменовано у Почапинський ліцей.

2 заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:

- Великоходачківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгороднянської сільської ради (перейменована у  Великоходачківський ліцей Підгороднянської сільської ради);

-комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Підгороднянської сільської ради (перейменовано у Довжанківський ліцей Підгороднянської сільської ради).

2 заклади загальної середньої освіти І ступеня:

— комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Домаморицька загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад» Підгороднянської сільської ради, який з липня 2023 року перейменовано у  Домаморицьку початкову школу з дошкільним підрозділом Підгороднянської сільської ради;

-   Підгороднянська початкова школа з дошкільним відділенням, яку було відкрито 1 вересня 2021 року.

2 заклади дошкільної освіти :

- дитячий садок «Колобок» села Великий Ходачків (2 групи);

- дитячий садок «Журавлик» села Почапинці (3 групи).

Також дошкільні відділення функціонують у складі закладів загальної середньої освіти:

1 група у Довжанківському ліцеї,  1 група у Домаморицькій початковій школі з дошкільним підрозділом, 1 група у Забойківській філії Почапинського ліцею та 2 групи у Підгороднянській початковій школі з дошкільним відділенням.