Почапинський ліцей

Ідентифікаційний код юридичної особи за ЄДРПОУ — 24624633

Адреса:  47721, с. Почапинці, вул. Шкільна,1.

Керівник закладу — Щепна Галина Зіновіївна.

Електронна поштова скринька ЗЗСО — pochapincishkola@ukr.net

Посилання на сайт закладу — https://pochapyntsi-zosh.e-schools.info/

Посилання на сторінку Facebook — https://www.facebook.com/182330403285166/photos/a.182330473285159/182331443285062/

Історія школи.

Своїх перших учнів Почапинська школа зустріла у вересні 1981 року.

Школу було збудовано в рекордно стислі строки і вона могла прийняти 464 учні. Однак станом на 1 вересня 1981 р. в школі навчалося 246 учнів 1-9 класів із сіл Почапинці, Забойки, Драганівка і Підгородне.

Велика заслуга в тому, що школа була забезпечена всім необхідним, належала тодішньому заступнику голови Тернопільського облвиконкому Володимиру Вихрущу, знаному поету, громадському діячеві і просто чуйній людині, який постійно цікавився життям школи і завжди їй допомагав.

Першим директором школи був Болюх Григорій Іванович, заступником директора школи з навчально-виховної роботи Галас Микола Миколайович, заступником директора (організатором) Чипинюк Василь Савич.

В наступні 2-3 роки кількість учнів зросла і сягала 450-460 чоловік. Збільшилась і кількість членів педагогічного колективу. Його поповнили молоді випускники педагогічних вузів: Ящик Б.Г.- вчитель фізики, Щепний М.В. — вчитель математики, Шкіра І.Б. — вчитель трудового навчання , Ковальчук З.К. — вчитель географії. Ящик Ж.М. , Кохановська Г.Д. , Ковальчук О.С. Мотрин В. В. Клубак О.С — вчителі початкових класів. Ступінський В.Я. і Ступінська Г. Ф. — вчителі російської мови, Петраш М.0. — вчитель англійської мови, Щепна Г.З. — вчитель математики, Платош О.В. — вчитель російської мови, Дзудзило Г.С., Кирилова О.В. — вчителі української мови і літератури, Щербик З.Я. — вчитель географії, Воронка Г.С. — вчитель англійської мови.

Слід зазначити, що Почапинська середня школа була однією з “наймолодших” шкіл в області — середній вік її вчителів не перевищував 29 років. Кількість членів колективу нараховувала 30 чоловік, половина з них були вчителі-чоловіки.

Рішенням сесії Підгороднянської сільської ради восьмого скликання № 987 від 13 липня 2023 року комунальний заклад «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області було перейменовано  у Почапинський ліцей  Підгороднянської сільської ради.