Центр надання соціальних послуг

Директорка Центру надання соціальних послуг Підгороднянської сільської ради Світлана Гец провела виробничу нараду із соціальними працівниками громади

Було підведено підсумки роботи Центру за січень-лютий 2024 року і надано рекомендації щодо складання графіків відвідування отримувачів соціальних послуг та щодо оформлення місячної звітності про проведену соціальними робітниками роботу. Загалом Світлана Володимирівна зазначила, що скарг чи зауважень від отримувачів соціальних послуг не надходило і подякувала присутнім за сумлінну працю.

15:15 08.03.2024

Допопомога для ВПО від благодійного фонду "Рокада"

Сьогодні представники благодійного фонду «Рокада» привезли допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Зокрема вимушені переселенці отримали постільні комплекти, ковдри, кухонні набори, засоби гігієни.

16:04 10.10.2023