Конкурси на заміщення вакантних посад громади

Оголошення про наявність вакантної посади адміністратора відділу з організації надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Підгороднянської сільська рада оголошує про наявність вакантної посади адміністратора з організації надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради– 1(одна) штатна одиниця.

11:06 13.09.2023