Відбудеться онлайн-зустріч «Як експортувати за допомогою LinkedIn»

Управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської ОВА організовує для підприємств громади онлайн-зустріч «Як експортувати за допомогою LinkedIn». LinkedIn — соціальна платформа для пошуку і встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 850 мільйонів користувачів (станом на 2023 рік), що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн. Використання LinkedIn допоможе вийти вашому бізнесу на експортні ринки, залучити нових клієнтів та розширити територію своїх продажів. Під час онлайн-зустрічі експерт з маркетингу та продажів, засновник Addlium - Social Selling agency Дмитро Суслов представить учасникам кейси, які допоможуть ефективно використовувати цю соціальну платформу для виходу українського бізнесу на міжнародну арену. Теми, які будуть розглянуті під час зустрічі: заповнення профілю на LinkedIn: секрети ефективного представлення; найкращі підходи до комунікації; про що і як писати?; як розширити свій нетворк і конвертувати у клієнтів; побудова Social Selling: генерація продажів без рекламних бюджетів. Онлайн-зустріч відбудеться 21 березня о 14:30. Тривалість -1 година. Участь безкоштовна, однак потрібно обов'язково попередньо зареєструватися за посиланням:http://https://www.addlium.com/online-meeting/ Онлайн-зустріч допоможе вам знайти нових клієнтів та вивести вашу компанію на новий рівень! Захід відбудеться за підтримки управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації.

15:20 18.03.2024

Домедична підготовка при невідкладних станах для осіб, які не мають медичної освіти

Відповідно до статті 12 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» особами, які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані, є: рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники та інші особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги.

11:49 15.02.2024

Про утворення комісії

Рішенням виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради від 14.12.2023 року №230, утворено конкурсну комісію з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Підгороднянської територіальної громади

11:28 01.01.2024

До уваги мешканців громади!

Останній в цьому році виїзний прийом громадян фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбудеться у четвер, 28 грудня. Прийом відбуватиметься з 10:00 до 13:00 у приміщенні Дія Центру за адресою: с. Підгородне, вул. Бережанська, 70 (колишня контора «Племоб’єднання»). Графік прийому на 2024 рік буде оприлюднено згодом.

12:43 26.12.2023

Відбудеться конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно – грошової оцінки на земельну ділянку

Підгороднянська сільська рада проводить конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно – грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,3640  га  кадастровий номер 6125286900:02:001:0270  в с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області, який відбудеться 20 вересня 2023 року в приміщенні сільської ради.

13:31 05.09.2023