A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Оголошення

До відома суб’єктів господарювання!

Відповідно до статті 57 Кодексу цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання  об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі  поданої декларації  відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику – також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.

15:04 05.04.2024

До уваги керівників підприємств, установ та організацій громади!

Підгороднянська сільська рада повідомляє, що, відповідно до листа Тернопільської районної військової адміністрації від 21.03.2024 року Nº 01-813/01-07, до 01 квітня 2024 року необхідно провести звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, що розташовані на території Підгороднянської громади, з обліковими даними документів районних (міських) ТЦК та СП, що розташовані на території інших адміністративно - територіальних одиниць, шляхом надсилання до відповідних районних (міських) ТЦК та СП витягів зі списків персонального військового обліку, а також копій військово-облікових документів у двох примірниках.

10:38 26.03.2024

Відбудеться онлайн-зустріч «Як експортувати за допомогою LinkedIn»

Управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської ОВА організовує для підприємств громади онлайн-зустріч «Як експортувати за допомогою LinkedIn». LinkedIn — соціальна платформа для пошуку і встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 850 мільйонів користувачів (станом на 2023 рік), що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн. Використання LinkedIn допоможе вийти вашому бізнесу на експортні ринки, залучити нових клієнтів та розширити територію своїх продажів. Під час онлайн-зустрічі експерт з маркетингу та продажів, засновник Addlium - Social Selling agency Дмитро Суслов представить учасникам кейси, які допоможуть ефективно використовувати цю соціальну платформу для виходу українського бізнесу на міжнародну арену. Теми, які будуть розглянуті під час зустрічі: заповнення профілю на LinkedIn: секрети ефективного представлення; найкращі підходи до комунікації; про що і як писати?; як розширити свій нетворк і конвертувати у клієнтів; побудова Social Selling: генерація продажів без рекламних бюджетів. Онлайн-зустріч відбудеться 21 березня о 14:30. Тривалість -1 година. Участь безкоштовна, однак потрібно обов'язково попередньо зареєструватися за посиланням:http://https://www.addlium.com/online-meeting/ Онлайн-зустріч допоможе вам знайти нових клієнтів та вивести вашу компанію на новий рівень! Захід відбудеться за підтримки управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації.

15:20 18.03.2024

Домедична підготовка при невідкладних станах для осіб, які не мають медичної освіти

Відповідно до статті 12 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» особами, які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані, є: рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники та інші особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги.

11:49 15.02.2024

Про утворення комісії

Рішенням виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради від 14.12.2023 року №230, утворено конкурсну комісію з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Підгороднянської територіальної громади

11:28 01.01.2024

До уваги мешканців громади!

    Останній в цьому році виїзний прийом громадян фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбудеться у четвер, 28 грудня. Прийом відбуватиметься з 10:00 до 13:00 у приміщенні Дія Центру за адресою: с. Підгородне, вул. Бережанська, 70 (колишня контора «Племоб’єднання»). Графік прийому на 2024 рік буде оприлюднено згодом.

12:43 26.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано