Оголошення

Відбудеться конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно – грошової оцінки на земельну ділянку

Підгороднянська сільська рада проводить конкурс цінових пропозицій з виготовлення експертно – грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,3640  га  кадастровий номер 6125286900:02:001:0270  в с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області, який відбудеться 20 вересня 2023 року в приміщенні сільської ради.

13:31 05.09.2023

До уваги власників та користувачів земельних ділянок, часток (паїв), а також власників нерухомого майна, розташованого на території Підгороднянської територіальної громади!!!

Підгороднянська сільська рада нагадує вам про обов'язковість вчасної сплати земельного податку, податку на нерухоме майно. Відповідно до пункту 14.1.72 статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ. Для отримання податкового повідомлення (рішення про нарахування податку) мешканці села Підгородне мають звертатися в сільську раду за адресою вул. Зелена, 2. Мешканці інших сіл громади - в старостинські округи за місцем знаходження земельних ділянок.

15:37 29.05.2023

До уваги аграріїв!

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної військової адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 № 918 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції” відповідно до якого Укрдержфонд за допомогою Державного аграрного реєстру повідомляє отримувачу про погодження поданої заяви і укладає з отримувачами договори про надання бюджетних коштів.

12:37 27.10.2022

Увага, зміна реквізитів!

ПП «Екотерн», яке здійснює вивіз побутових відходів з домогосподарств нашої громади, повідомляє, що з 17 вересня 2022 року буде змінено банківські реквізити для оплати послуг.

16:36 12.09.2022