Програма соціально-економічного розвитку громади

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Підгороднянської сільської об’єднаної територіальної громади визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку громади на  рік, а також комплекс заходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реформування реального сектору економіки та соціальної сфери, підтримку вразливих груп населення, зниження рівня безробіття, створення умов для економічного зростання та розвитку, підвищення реальних доходів громадян.

Програма розроблена на основі пропозицій відділів і структурних підрозділів сільської ради, підрозділів територіальних органів виконавчої влади, підприємств і установ громади, статистичних даних про розвиток громади за попередні роки.

У цьому розділі можна ознайомитися з Програмою розвитку громади по роках.