Керівництво громади

Фото без опису  Підгороднянський сільський голова

Чапрак Сергій Володимирович

Народився 15 травня 1969 року в селі Підгородне Тернопільського району Тернопільської області.

Освіта вища. Навчався у Тернопільському державному педагогічному інституті за спеціальністю «фізичне виховання».

Магістр державного управління. У 2011 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління».

Фото без опису   Заступник сільського голови з питань діяльності   виконавчих органів Підгороднянської сільської ради.

Осядач Володимир Борисович

Народився 22 липня 1983 року в м. Бережани Бережанського району Тернопільської області.

Освіта вища. Навчався в юридичному інституті Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника, здобувши освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист».

Фото без опису  Секретар Підгороднянської сільської ради

Войтович Ірина Миколаївна

Народилася 17 лютого 1970 року в с. Боремель Млинівського району Рівненської області.

Освіта вища. 1985-1988рр. навчалась та закінчила Львівський фінансовий технікум за спеціальністю «фінансист». 1989-1994рр.навчалась та закінчила Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю «економіст».

Фото без опису    Керуючий справами (секретар) виконавчого  комітету Підгороднянської сільської ради

Ящик Богдан Григорович

Народився 21 травня 1959 року у селі Угринів Бережанського району Тернопільської області.

Освіта вища. Закінчив з відзнакою Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика і фізика».