Проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки щодо:

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка
Дата початку проведення перевірки
Документи, що стосуються перевірки
Висновок про результати перевірки

АЛЄКСЄЄВА

Оксана Михайлівна

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської 06.01.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Алєксєєвої Оксани Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

МАТВІЇШИН

Світлана Ярославівна

спеціаліста І категорії (паспортиста) відділу загальної та організаційної роботи 06.01.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Матвіїшин Світлани Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

ЛОБУР

Марія Йосипівна

начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та матеріально технічного забезпечення 22.01.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Лобур Марії Йосипівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

РУДАКЕВИЧ

Іван Романович

начальник відділу загальної та організаційної роботи 28.01.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Рудакевича Івана Романовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

МИКИТЮК

Ірина Степанівна

головний спеціаліст (юрисконсульт) 23.02.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Микитюк Ірини Степанівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

КУБЕЛКО

Галина Іванівна

провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи 08.04.2021р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Кубелко Галини Іванівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

ГАРАСИМ

Марія Миколаївна

головний спеціаліст фінансового відділу 19.08.2021 р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Гарасим Марії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

ПІГОВСЬКИЙ

Микола Миколайович

провідний спеціаліст Служби у справах дітей 20.08.2021 р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Піговського Миколи Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

ЗІНОВ’ЄВ

Дмитро

Юрійович

головний спеціаліст земельного відділу 24.09.2021 р.

Повідомлення

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Зінов’єва Дмитра Юрійовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

ЗАЛІЗНИЦЬКА

Ганна

Іванівна

головний спеціаліст відділу з організації надання адміністративних послуг 28.12.2023 р.

МАКУХ

Роксолана

Ігорівна

державний реєстратор відділу з організації надання адміністративних послуг 28.12.2023 р.

ЧВАНКІНА

Юлія

Ігорівна

головний спеціаліст - юрисконсульт відділу освіти, культури, молоді та спорту 04.01.2024 р.