Послуга «єМалятко» тепер у відділі «ЦНАП «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради!

Дата: 05.06.2024 20:40

Ми з нетерпінням чекали і раді вам повідомити, що відтепер комплексну послугу «єМалятко» можна замовити у нас.

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати такі послуги:

1) державна реєстрація народження та визначення походження дитини;

2) декларування місця проживання дитини;

3) призначення допомоги при народженні дитини;

4) внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів в електронній системі охорони здоров’я;

5) реєстрація дитини у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

6) внесення інформації про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з автоматичним формуванням унікального номера запису в ньому;

7) надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”;

видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;

9) призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Для забезпечення належної доступності адміністративних послуг мешканцям Підгороднянської територіальної громади послугу єМалятко відтепер можна отримати завдяки роботі ПРМ «Мобільний кейс».

Отримати детальнішу інформацію можна за телефоном: (0352) 49-90-09.

ЦНАП розташований за адресою: с. Підгородне, вул. Бережанська, 70.

Графік роботи: щодня з 9.00 до 16.00 (у четвер до 20.00), без перерви на обід. Вихідні — субота, неділя.