A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Підгороднянської сільської ради» та аналізу регуляторного впливу

Дата: 25.05.2021 12:07
Кількість переглядів: 353

    Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань Підгороднянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підгороднянської сільської ради» та аналіз регуляторного впливу.

        1.Зміст проекту:

        Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

       

        2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. юридична  адреса: 47751,Тернопільська область, Тернопільський район, село Підгородне, вул. Зелена,2, постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету,  соціально-економічного розвитку та інвестицій , електронна адреса:  pidgorodnesrada@ukr.net

2.2. поштова адреса: 47751,Тернопільська область, Тернопільський  район, село Підгородне, вул. Пасічна,11, фінансовий відділ  Підгороднянської сільської ради , електронна адреса: 

 finvid55@gmail.com

      3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на протязі п'яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення  на офіційному  веб-сайті Підгороднянської сільської ради за адресою: https://pidgorodnyanska-gromada.gov.ua/в розділі «Регуляторна політика» .

        Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань, приймаються фінансовим відділом Підгороднянської сільської ради  протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту рішення у письмовому вигляді за адресою: 47751, Тернопільська  область, Тернопільський  район, с. Підгородне, вул. Пасічна, 11 каб.9, , e-mail:

finvid55@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано