ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний  план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Великий Ходачків Тернопільського району Тернопільської області»

15:38 13.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний  план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  багатоквартирного  житлового будинку в с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області»

16:25 11.10.2023

Допопомога для ВПО від благодійного фонду "Рокада"

Сьогодні представники благодійного фонду «Рокада» привезли допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Зокрема вимушені переселенці отримали постільні комплекти, ковдри, кухонні набори, засоби гігієни.

16:04 10.10.2023

Субсидії на опалювальний період. Кому потрібно звернутися за призначенням?

Уже в жовтні розпочнеться новий «субсидійний» період – опалювальний. Пенсійним фондом буде проведено автоматичне перепризначення житлових субсидій на опалювальний сезон, але лише домогосподарствам, які вже є отримувачами субсидій та тим, кому на літній період було призначено «нульову» субсидію. Тож таким категоріям субсидіантів звертатись до органів Фонду НЕ ПОТРІБНО.

16:58 09.10.2023