Дата: від до Скинути

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Підгороднянської сільська рада оголошує про наявність вакантної посади державного реєстратора у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців відділу з організації надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради – 1 (одна) штатна одиниця.

11:15 03.11.2023

Оголошення про наявність вакантної посади  державного реєстратора  (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника з 01.01.2024 р.) відділу з організації надання адміністративних послуг  Центру надання адміністративних послуг  «Центр

Оголошення про наявність вакантної посади державного реєстратора (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника з 01.01.2024 р.) відділу з організації надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг «Центр

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Підгороднянської сільська рада оголошує про наявність вакантної посади державного реєстратора у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника з 01.01.2024 р.) відділу з організації надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради – 1 (одна) штатна одиниця.

11:10 03.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний  план території земельної ділянки для індивідуального садівництва з метою будівництва та обслуговування садового будинку в с. Довжанка Тернопільського району Тернопільської області»

16:04 26.10.2023