Інспектування будівництва школи в Підгородньому

4 лютого відбулося інспектування будівництва нової початкової школи з дошкільним закладом у селі Підгородне. Проект реалізовується у рамках програми «Велике будівництво» на умовах співфінансування. Перебіг робіт перевіряли голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, його перший заступник Ігор Дем'янчук, керівник Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Сергій Жирний, голова Підгороднянської громади Сергій Чапрак. Будівництво розпочалося минулої весни. На сьогодні повністю завершено зовнішні роботи, триває впорядкування прилеглої території. Внутрішні роботи доведені до етапу косметичного ремонту — проведено водопостачання, каналізацію, оштукатурнено стіни, виконана стяжка. Здача об’єкту запланована на травень 2021 року.

13:51 05.02.2021

Депутати Підгороднянської сільської ради прийняли звернення до центральних органів влади про зниження тарифів на житлово-комунальні послуг

28 січня відбулася п’ята сесія Підгороднянської сільської ради восьмого скликання. Під час засідання депутати розглянули та прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НКРЄ, Антимонопольного кабінету України щодо необґрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги

12:37 29.01.2021