Дата: від до Скинути

В області реалізовується проєкт ,,Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”

З метою підтримки економіки України шляхом сприяння збереженню та створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги Міжнародною організацією з міграції(МОМ) в області реалізовується проєкт ,,Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”. Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Банк розвитку KfW. В рамках реалізації проєкту малий та мікробізнес може отримати грантовудопомогу у гривневому еквіваленті у розмірі до 20 000 євро.

17:28 21.10.2022