Дата: від до Скинути

Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов'язкових  платежів       Щороку на початок нового бюджетного періоду в органах Казначейства відкривають рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів, тобто реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків та зборів.

11:30 03.01.2023

У вівторок, 27 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради

На порядок денний було винесено 12 питань, низка яких стосувалася роботи Служби у справах дітей. Відтак, заслухавши інформацію начальника служби Галини Кубелко, члени виконкому вирішили: надати статус сироти неповнолітній дитині у зв’язку зі смертю батьків та призначити їй піклувальника; затвердити висновок Служби у справах дітей про визначення місця проживання неповнолітньої дитини; погодити влаштування малолітньої дитини під опіку родичів. (На дотримання вимог  Закону України «Про захист персональних даних» прізвища неповнолітніх дітей та опікунів не зазначаємо).

20:55 27.12.2022