Державна податкова служба України

Внесок малого бізнесу до місцевих скарбниць Тернопільщини – 171,8 млн грн єдиного податку

У січні-лютому 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів Тернопільщини 171 млн 773,6 тис. грн єдиного податку, це на 10,3 млн грн більше, ніж очікувалося. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 6,8 відсотка або 10,9 млн гривень.

11:50 24.03.2021

Спеціальне використання води: коли припиняється подання податкової декларації з рентної плати

Відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – Рентна плата), зокрема визначено первинних водокористувачі – суб’єктів господарювання, а також фізичних осіб – підприємців, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів.

11:30 24.03.2021

Авто на газі? Є можливість збагатитися

Згідно з п. п. 166.3.7 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

11:25 24.03.2021

Жителі Тернопілля задекларували 24,2 млн грн витрат для податкової знижки

У січні-лютому цього року 1435 жителів Тернопільської області подали декларації про майновий стан до податкових органів, аби скористатися своїм правом на податкову знижку. Вони задекларували 24,2 млн грн витрат.

11:23 24.03.2021

ПДВ: зниження ставки та виписка податкових накладних

Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступник начальника відомства Сергій Бабій під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо зниження ставки ПДВ та особливостей виписки податкових накладних.

11:23 24.03.2021

Про податкові борги розкаже вебпортал ДПС

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що на офіційному вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua) оприлюднюється інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, з якою можна ознайомитись за посиланням: Головна/Відкриті дані/Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

11:18 24.03.2021