Послуга «Мобільний адміністратор» в дії

Дата: 27.06.2024 15:09

26 червня було здійснено перший виїзд працівниками відділу «ЦНАП «Центр Дії» Іванною Шимко та Ганною Залізницькою з «Мобільним кейсом» за заявою внутрішньо переміщеної особи, яка тимчасово проживає у с. Підгородне.

Пані Валентина звернулася для оформлення допомоги на проживання внутрішньо переміщеної особи.

Нагадуємо, право на отримання послуг з використанням «Мобільного кейсу» мають:

-         особи, які досягли 80-річного віку;

-         особи з інвалідністю1 групи;

-         особи, що за станом здоров’я нездатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах.

Замовити дану послугу можна, звернувшись у відділ «ЦНАП «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради, який розташований за адресою: с. Підгородне, вул. Бережанська, 70, або за телефоном: (0352) 49 90 09, 098 84 70 134 – Іванна Володимирівна.