Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» та Тернопільська обласна військова адміністрація запрошують на воркшоп «Створення, розвиток та масштабування бізнесу»

Дата: 24.06.2024 14:47

До участі у воркшопі запрошуються внутрішньо переміщені особи, які знаходяться на території Тернопільської області, а також бажаючі започаткувати власну справи.

Коли? 03 липня, 2024, о 09:30–17:30
Місце проведення: готель «Avalon Palace» проспект Степана Бандери, 2, Тернопіль

9:30–10:00 Реєстрація учасників.

10:00–10:30 Знайомство з учасниками. Правила роботи.

10:30–11:30 Власний бізнес. Навіщо, що він дасть. КВЕДИ. Форми реєстрації

бізнесу (ФОП 1,2,3 ,4 групи), ТОВ, ПП - схожість та відмінності, оподаткування. Практична вправа.

11:30–12:00 Перерва.

12:00–13:00 Процес реєстрації покроково. Базовий управлінський облік - які

точки потрібно контролювати. Бізнес онлайн чи оффлайн-нюанси, відмінності, особливості.

13:00–14:00 Обід.

14:00–15:30 Сприяння зайнятості ВПО.

15:30–16:00 Перерва.

16:00–17:45 Базові ключові функції у кожному бізнесі. Зовнішні атрибути та внутрішні процеси. Практична вправа. Масштабування. Як рости правильно? Мінімум та максимум впорядкованих процесів перед масштабуванням.

17:45 – 18.00 Підбивання підсумків. Зворотний зв’язок від учасників.

Завершення тренінгу.

Тренерка: Лариса Баранова – засновниця та керівник ПП «Гермес-Авіа» (комплексна організація ділових поїздок), бізнес-тренерка, менторка в Українська платформа Жінки в бізнесі, менторка у проєкті «Початок», співорганізаторка Підліткових рольових бізнес-ігор, ігропрактик (ведуча бізнес-ігор), ігротехнік у рефлексивних іграх, керівниця ГО «Перше галицьке товариство глухих Надія»; засновниця компанії OPENFLUG Sp.z.o.o. ( Польща) та ТОВ Дажбог-трейд.

Запрошенні гості:

Микола Городецький – директор Тернопільського обласного центру зайнятості
Марина Чернишова – власниця кафе

Оксана Ложкіна – власниця брендового одягу
Тетяна Сафонова – власниця розвиваючого Центру для дітей дошкільного віку

Реєстрація триває до 27 червня, 18:00 за посиланням http://https://forms.gle/QsUCm4W4HQFmbzbeA

До зустрічі!

Воркшоп організовується в межах проєкту «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області», що реалізується Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН