Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Сесія розпочалася з приємних моментів

Дата: 14.06.2024 09:50
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

Засідання п’ятдесят третьої сесії Підгороднянської сільської ради, яке відбулося в четвер, 13 червня, розпочалося з привітання з днем народження начальниці фінансового відділу Ірини Ващенко та депутата сільської ради Віктора Свербивуса. За високі досягнення у навчанні та за активну участь у житті  Підгороднянської громади на сесії було відзначено кращих випускників 2024 року. Шестеро «золотих» медалістів отримали пам’ятні подарунки та подяки за високі досягнення в навчанні. Ще чотирьох випускників нагородили подяками Підгороднянської сільської ради «За активну участь у житті нашої територіальної громади».

 

Відтак депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Було внесено зміни до Програми соціального захисту населення Підгороднянської сільської ради на 2024 рік і до Комплексної програми благоустрою та впорядкування території населених пунктів Підгороднянської сільської ради на 2024 рік; затверджено Програму  приведення у відповідність  захисних споруд цивільного захисту - протирадіаційних укриттів на 2024-2025 роки. У новій редакції затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради .

 

Заслухавши інформацію начальниці фінансового відділу, депутати прийняли зміни до бюджету громади на 2024 рік. Зокрема було спрямовано кошти на будівництво захисної споруди подвійного призначення із властивостями протирадіаційного укриття для дитячого садочка «Колобок» у Великому Ходачкові; на поточний ремонт спортзалу в Довжанківському ліцеї; на придбання шкільного автобуса на умовах спів фінансування. Загалом обсяг видатків на 2024 рік збільшено на суму 5 005 560 грн.

 

Після попереднього обговорення з батьками і педагогічними працівниками, на розгляд сесії було винесено питання про призупинення  діяльності Домамороцької початкової школи з дошкільним підрозділом та Забоєцької філії Почапинського ліцею. Причина – відсутність наповнюваності класів (менше 5 учнів) та відсутність укриття, яке відповідало б  новим нормам ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту», згідно з якими  укриття дозволяється розміщувати лише у підвальних та цокольних приміщеннях.

Опираючись на висновки постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, депутати підтримали дане рішення.

 

За розглядом заяв громадян були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги. Низка питань, винесених на розгляд сесії, стосувалася земельних відносин: детальних планів територій, зміни цільового призначення земельних ділянок, проектів землеустрою, експертної грошової оцінки землі, оренди землі тощо.

Детальніше про рішення з усіх питань порядку денного можна буде дізнатися на офіційному Веб-сайті громади після їх оприлюднення згідно з регламентом.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано