Створення безпечного середовища в закладах освіти сьогодні є пріоритетним завданням

Дата: 06.06.2024 21:53

Щойно завершився навчальний рік, а в закладах освіти громади вже розпочалася підготовка до наступного.
Комісія у складі голови громади Сергія Чапрака, заступника Володимира Осядача, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської ради Богдана Ящика та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксани Алєксєєвої здійснила об’їзд шкіл і садочків, аби визначати об’єм робіт, які потрібно виконати до початку нового навчального року. Було також оглянуто укриття, адже в умовах воєнного стану головним пріоритетом при проведенні ремонтних робіт є створення безпечного середовища в закладах освіти.