Відбулися відкриті сходини куреня імені Омеляна Польового

Дата: 23.05.2024 15:31

«Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі». Це гасло дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») сьогодні знову звучало в стінах Почапинського ліцею, де відбулися відкриті сходини куреня імені Омеляна Польового, присвячені початку І етапу Гри та Дню героїв. В гості до Почапинських джур завітали їх друзі з Великоходачківського та Довжанківського ліцеїв Підгороднянської ОТГ. Присутні хвилиною мовчання згадали всіх Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

У вітальному слові Оксана Михайлівна Алєксєєва, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради, наголосила, що в умовах війни головним завдання освіти є виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. «Джурикам» було вручено туристичні намети для проведення підсумкового таборування. Цього року, враховуючи рекомендації Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, проводимо І етап Гри нетрадиційно. Велику увагу будемо звертати на формування ціннісних орієнтирів, вмінь, навичок та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді. Випробування будуть особистісно-командними і завершаться підсумковим наметовим таборуванням наших джур.