Громада попрощалася з Олександром Михайловським, старшим солдатом Збройних сил України

Дата: 02.04.2022 13:55

Олександр народився в місті Гайсин на Вінничині. З початком бойових дій на сході України в 2014 році вступив до лав збройних сил. Служив разом із нашим земляком Андрієм Капчуром. У січні 2015 у бою під Дебальцевим Андрій загинув. Олександра тоді ворожа куля обминула. Указом президента його було нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У 2016 Олександр одружився з сестрою свого побратима Мар‘яною Капчур.

А вже в 2017 знову уклав контракт і пішов захищати нашу Батьківщину.

14 березня велике горе знову прийшло в родину Капчурів - Олександр Михайловський загинув у боротьбі з російськими окупантами поблизу містечка Золоте в Луганській області. Без батька залишилася маленька донечка.

Поховали Олександра в Забойках поряд із побратимом Андрієм Капчуром, який загинув 7 років тому в боях під Дебальцевим.

Тепер екіпаж БМ ІІ 351 «Лора» знову разом…

Вічна пам'ять нашим Героям!