Великодня писанка, встановлена напередодні свят перед адмінприміщенням «ДіяЦентру» Підгороднянської сільської ради, сьогодні перетворилася на фотозону

Дата: 08.05.2024 16:28

Наші маленьки гості залюбки позували на фоні святкового атрибуту і захоплено розглядали розмаїття великодніх яєць, викладених у кошику.

Хочемо подякувати людям, які доклалися до створення цієї чудової інсталяції – художнику і багаторічному вчителю образотворчого мистецтва Великоходачківської школи Юрію Дмитровичу Гавришку за розпис. Йому належала й сама ідея зробити цьогоріч головну писанку громади патріотичною. Великодній кошик для писанки сплели Тетяна Григорівна та Роман Іванович Лоїки (село Підгородне). А крашанки, дряпанки, писанки, крапанки, мотанки і навіть вишиванки були створені дітьми з усіх сіл нашої громади під керівництвом організаторів Центру культури, дозвілля, туризму та спорту Підгороднянської сільської ради.