Навчально-польові збори завершено

Дата: 02.05.2024 13:59

Завершилися триденні навчально-польові збори, які, відповідно до програми предмета «Захист України», щороку проводяться для здобувачів освіти 11-х класів.
Цьогоріч до одинадцятикласників нашої громади долучилися учні з Білецької та Великобірківської громад.
У рамках заходу відбулися навчальні заняття з вогневої підготовки (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї), навчальні стрільби на базі стрільбища військової частини (номер не зазначаємо), опанування практичними навиками з медико-санітарної підготовки. Практичні заняття з надання медичної допомоги провели завідувачка підстанції №3 «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ганна Богданівна Пелешок та волонтери Товариства Червоного Хреста України.
За сприяння у проведенні занять з медичної підготовки дякуємо голові Тернопільської районної організації Товариства Ользі Михайлівні Нижник .
А за смачний обід для учасників навчально-польвих зборів - Великоходачківському ліцею, на базі якого відбулися збори.