19 квітня, напередодні сесії, відбулися засідання постійних комісій.

Дата: 19.04.2024 16:37

Відтак о 10:00 засідала комісія з питань земельних відносин, містобудування, архітектури, охорони навколишнього природного середовища; о 14:30 - комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергозбереження та транспорту; о 15:00 – комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Через відсутність кворуму знову не відбулося засідання комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Фото без опису   Фото без опису

Після розгляду, обговорення, внесення змін та доповнень проекти рішень по всіх питаннях, винесених на розгляд членів комісій, були погоджені і передані на розгляд сільської ради.

Пленарне засідання 51 сесії Підгороднянської сільської ради відбудеться в середу, 24 квітня, о 15:00.