Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.04.2024 13:03
Кількість переглядів: 43

«Детальний  план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу в с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Підгороднянська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детального плану території зі зміною цільового призначення на земельну ділянку площею 0,1611 га для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Примхи Юрія Олександровича для ведення особистого селянського господарства на підставі  Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від 27.11.2023 року №355924574, розташованої за адресою: село Підгородне Тернопільського району Тернопільської області.  Кадастровий номер земельної ділянки - 6125286900:02:001:0360».

Замовник містобудівної документації: Підгороднянська сільська  рада.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Поділля Земпроект»

Підстава для розроблення: Рішення Підгороднянської сільської ради від 21.12.2023 року № 1170.

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу в с. Підгородне Тернопільсько району .

З детальним планом території та його графічною частиною можна ознайомитись в Підгороднянській сільській раді  за адресою: вул. Бережанська, 70 с. Підгородне Тернопільський район Тернопільська область.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій:  головний спеціаліст земельного відділу – Зінов’єв Д.Ю.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): вул. Бережанська,70 с. Підгородне Тернопільський район Тернопільська область.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 08 квітня 2024 року по 08 травня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 9 травня 2024 року о 11 год. 00 хв. за адресою:

с. Підгородне вул. Бережанська, 70.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано