Відбудеться онлайн семінар про новації податкового і трудового законодавства

Дата: 04.04.2024 12:36

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» та Тернопільська обласна військова адміністрація запрошують на вебінар «Новації податкового та трудового законодавства у 2024 році», що відбудеться в онлайн форматі 10 квітня, об 11:00–13:00.

Захід буде корисним для власників та власниць малого і середнього бізнесу, тих, хто збирається запускати власну справу, зокрема ВПО та представників/ниць релокованих підприємств.

Реєстрація триває до 18:00 07 квітня 2024 року за посиланням http://surl.li/sdklk

Вебінар організовується в межах проєкту «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області», що реалізується Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.