Відбувся турнір Підгороднянської громади з настільного тенісу

Дата: 01.04.2024 14:47

У неділю, 31 березня, на базі Почапинського ліцею відбувся турнір Підгороднянської громади з настільного тенісу, організовний відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я.

Участь у змаганнях взяли 20 учасників у складі 7 команд – по одній від кожного села громади.

Серед жінок призерами турніру в індивідуальному заліку стали: І місце — Оксана Кармелюк (с. Драганівка), ІІ місце - Христина Безкоровайна (с. Забойки), ІІІ місце — Оксана Клубак (с. Почапинці).

Серед чоловіків призові місця розподілилися наступним чином: «золото» здобув Андрій Федуна (с. Підгородне), «срібло» дісталося Андрію Чернецькому (с. Забойки), а «бронза» - Івану Скальку (с. Почапинці).

У командному заліку ІІІ місце виборола команда села Підгородне, яка минулоріч була переможцем турніру , ІІ місце у команди села Почапинці, а перехідний кубок команда- переможниця повезла у Забойки!