До уваги керівників підприємств, установ та організацій громади!

Дата: 26.03.2024 10:38

Підгороднянська сільська рада повідомляє, що, відповідно до листа Тернопільської районної військової адміністрації від 21.03.2024 року Nº 01-813/01-07, до 01 квітня 2024 року необхідно провести звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, що розташовані на території Підгороднянської громади, з обліковими даними документів районних (міських) ТЦК та СП, що розташовані на території інших адміністративно - територіальних одиниць, шляхом надсилання до відповідних районних (міських) ТЦК та СП витягів зі списків персонального військового обліку, а також копій військово-облікових документів у двох примірниках.