Учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 07.03.2024 15:57

Державна служба зайнятості допоможе:
➢ знайти роботу – тимчасову або постійну;
➢ взяти участь у громадських, суспільно корисних або інших роботах тимчасового характеру;
➢ пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
➢ підтвердити результати неформального навчання;

➢ пройти на безоплатне навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;

➢ організувати професійну підготовку безпосередньо на майбутньому робочому місці;
➢ отримати ваучер на оплату навчання;
➢ отримати грант на відкриття чи розвиток власної справи;
➢ у час пошуку роботи - отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Фахівці служби зайнятості забезпечують індивідуальний супровід, здійснюючи підбір роботи на засадах рекрутингу з урахуванням особливостей кожного клієнта!

У службі зайнятості - єдина база вакансій по всій Україні. Усі вакансії – у вільному доступі.

Оберіть підходящу роботу у будь-якому регіоні України.

Для реєстраціїв службі зайнятості потрібні документи:

➢ паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
➢ облікова картка платника податків (ідентифікаційний код);
➢ трудова книжка (за наявності) або цивільно-правовий договір, або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, або документ, що підтверджуєприпинення останнього виду зайнятості;
➢ документи про освіту (за наявності).

учасники бойових дій також подають:
➢ посвідчення учасника бойових дій (оригінал або електронне посвідчення ветерана) та, у разі потреби, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або копію довідки про участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, або копію довідки про безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

особи з інвалідністю внаслідок війни також подають:
➢ копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК);
➢ за бажанням, копію індивідуальної програми реабілітації.

Реєстрація в службі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Зверніться у найближчий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини!

Тернопільський обласний центр зайнятості:
м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1б, Будинок праці,

тел.: (0352) 405851, 0635765756.
Е-mail: ocz tr@dcz.gov.ua

Тернопільська філія Тернопільського обласного центру зайнятості:
м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1 б, Будинок праці, тел.: (0352) 405852

Консультації з питань реєстрації в службі зайнятості, надання послуг роботодавцям і населенню тощо:
«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ (безоплатно)
0 800 600288.

«ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
0635765756, (0352) 405851

Підтримка в Telegram: @DCZ19_Ternopil

Звертайтеся, фахівці служби зайнятості завжди готові вам допомогти!