Міжнародне гуманітарне право в умовах сьогодення

Дата: 29.02.2024 14:09

Війна диктує нові страшні правила, в яких важливо орієнтуватися та вміти захищати себе і близьких, розуміти права всіх учасників збройного конфлікту.

Сьогодні у Почапинському ліцеї за підтримки Районного Товариства Червоного Хреста України, начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксани Алєксєєвої та дирекції ліцею відбувся захід на тему: «Міжнародне гуманітарне право в умовах сьогодення». На занятті були присутні вчителі нашої ОТГ. Про МГП розповідала кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ Наталія Марценко та волонтер, тренер з МГП Марія Крамар.

Розширення знань з міжнародного права допомагає формувати глибоке розуміння значення гуманітарних принципів та їх ролі в збереженні гідності та безпеки в умовах війни.

Отже, усвідомлюючи важливість та актуальність міжнародного гуманітарного права для українського суспільства зараз, Тернопільська РО ТЧХУ здійснює активну діяльність в цьому напрямі, проводячи різноманітні заходи, інформаційні сесії.