Відбудеться стратегічна сесія з побудови ефективної маркетингової стратегії підприємства

Дата: 15.02.2024 11:45

До уваги підприємців, власників та директорів підприємств громади!

16 лютого у центрі підприємців Дія.Бізнес у Тернополі відбудеться стратегічна сесія з побудови ефективної маркетингової стратегії підприємства за участю Ольги Саніної – співзасновниці компанії ТОВ «СпотиКачка», R&Dмаркетолога, кандидата економічних наук, спікера.

Зустріч відбудеться о 18:00 годині в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес, за адресою: м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 2-м, бізнес-центр К15.

Для участі вам необхідно пройти реєстрацію за посиланням https://t.me/podiiabusiness_ternopil_bot. Участь у заході безкоштовна.

Подія відбудеться у межах програми «Фінансист», що реалізується у рамках тристороннього партнерства мережі центрів Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard, спрямованого на розвиток і підтримку вітчизняних підприємців.