Творимо молодіжну політику в громаді разом із молоддю

Дата: 05.01.2024 16:28

4 січня відбулася нарада робочої групи з розробки молодіжної програми за участі регіональної представниці програми Мріємо та діємо Вікторії Кілянчук.

Обговорили етапи проекту та їх орієнтовну тривалість. Відтак упродовж січня-червня учасники групи пройдуть серію навчань, перше з яких відбудеться вже 12-14 січня в Києві. Розробку проекту програми має бути завершено до червня.

Створення молодіжної програми в громаді проводиться в рамках проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю», який організовано в межах програми Мріємо та діємо, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.