Про утворення комісії

Дата: 01.01.2024 11:28

Рішенням виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради від 14.12.2023 року №230, утворено конкурсну комісію з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Підгороднянської територіальної громади

У відповідності до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів від 25 серпня 2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» повідомляємо про утворення конкурсної комісії.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, повідомляють голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту osyadach@gmail.com чи засобами інформаційно-комунікаційних систем (тел. 0678119161).

Конкурс заплановано на 22.01.2024  року, 10 год 00 хв.