Дідусь Апчих та багато його друзів

Дата: 25.11.2023 15:59

21- 23 листопада в громаді відбулися творчі зустрічі маленьких читачів із пистменником Олександром Відьчинським. Автор презентував свою першу книжку для дітей «Дідусь Апчих та його друзі”. У ній маленькі читачі зустрінуться з лісовичком Апчихом, який мешкає у міському парку і разом зі своїми друзями охороняє весняні першоцвіти та робить інші добрі справи. Учасники зустрічі слухали розповідь автора про ідею створення книги, ставили різноманітні запитання, ознайомилися з книгою, яку після зустрічі мали можливість придбати із автографом.

Щиро дякуємо, Олекса Вільчик за цікаві та пізнавальні зустрічі. Сподіваємось, що вони залишили в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, спонукали прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.