Подарункові набори для малечі отримали «помічники» Миколая з усіх закладів дошкільної освіти громади

Дата: 04.12.2023 14:38

Сьогодні до вихованців дошкільного відділення Підгороднянської початкової школи завітав справжнісінький Святий Миколай – з ляльковою виставою та подарунками.

Напередодні подарункові набори для малечі отримали «помічники» Миколая з усіх закладів дошкільної освіти громади.

Як зазначив голова громади Сергій Чапрак, попри війну і воєнний стан у державі, дитинство у наших дітей одне і ми маємо зробити все від нас залежне, щоб вони не відчули, на які складні часи це їхнє дитинство випало. Тож, як і минулого року, у сільській раді знайшли можливість придбати іграшки та розвиваючі ігри для наймолодших мешканців громади.