Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Що таке благодійні пожертви у солідарній системі

Дата: 29.11.2023 16:27
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

Закон України від 04 листопада 2022 року № 2734-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні», ухвалений наприкінці минулого року, дозволив здійснювати пожертви на виплату пенсій теперішнім пенсіонерам.


Відповідний Порядок сплати благодійної пожертви та виплати її частини пенсіонерові розроблено Пе нсійним фондом України.Будь-яка юридична або фізична особа, громадяни, які проживають в Україні або за кордоном мають можливість долучитися до фінансування пенсійнихвиплат. На окремий рахунок Пенсійного фонду України може бути сплачена певнасума коштів, яка спрямовува тана як додатковий фінансовий ресурс Фонду.

Які бувають благодійні пожертви?

Благодійні пожертви можуть бути персоналізованими або знеособленими. У разі здійснення персоналізованої благодійної пожертви 70 % суми спрямовується для виплати пенсії обраному пенсіонерові. Решту 30 % – буде
спрямовано на фінансування пенсій для всіх пенсіонерів. У разі здійснення знеособленої благодійної пожертви вся сума використовується для виплати пенсій в солідарній системі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано