Формування та подання повідомлень про виплату коштів застрахованим особам

Дата: 16.11.2023 16:32

Пенсійним фондом України реалізовано можливість формування та подання страхувальниками повідомлень про виплату коштів застрахованим особам через електронний кабінет на вебпорталі ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua/).

Користувачам — страхувальникам, які зареєструвалися на вебпорталі за допомогою електронного цифрового підпису, надано можливість з електронної форми заява-розрахунку:

- переглянути повідомлення, сформовані по листках непрацездатності даної заяви-розрахунку;

- сформувати нове повідомлення про виплату коштів застрахованим особам, підписати повідомлення КЕП та надіслати його до Електронного реєстру листків непрацездатності.

Для цього необхідно:

- в розділі «Заява-розрахунок» та Порталі ПФУ обрати необхідну «Заяву-Розрахунок»;

- натиснути кнопку «Створити повідомлення»;

- в повідомленні, за необхідності, відредагувати дані та обрати листок непрацездатності для редагування даних щодо виплати;

- внести дату виплати та виплачену суму (за рахунок коштів Фонду);

- після внесення всіх даних необхідно сформувати повідомлення;

- ретельно перевірити всі дані та відправити повідомлення до ПФУ.

Переглянути створене повідомлення та його статус роботодавець може в розділі «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам».

ВАЖЛИВО

Повідомлення про виплату коштів необхідно сформувати в кабінеті страхувальника по усіх заявах-розрахунках, створених з 01.01.2023.