Mitsubishi Shogun Sport поїде на "службу" в ЗСУ

Дата: 16.11.2023 16:27

Сьогодні парохи села Підгородне святі отці Анатолій та Іван поблагословили в щасливу дорогу автомобіль Mitsubishi Shogun Sport і екіпаж, який має доставити його в одну з найгарячіших зараз точок.

Свого часу цей автомобіль власним коштом придбали для нашої місцевої територіальної оборони і доправили з Англії хлопці з Підгороднього - Володимир Козловський, Андрій Галайко, Сергій Соломахін, Олег Бойчук та Віктор Мельник.

Нещодавно на сесії Підгороднянської сільської ради було прийнято рішення передати автівку туди, де вона зараз потрібніша. А доставить її «до місця проходження служби» місцевий волонтер, який вже неодноразово доправляв наші передачі на передову. Тож бажаємо йому щасливої дороги і Божого благословення та заступництва.